Vyberte si svoj výhľad

stavebné pozemky

rezervovať obhliadku

Vyberte si svoj výhľad

Nová rekreačná oblasť LIVE PARK v celkovej rozlohe 13 hektára sa nachádza v západnej časti obce Bobrovník na návrší pri štátnej komunikácií č.2213 smerom na Ružomberok. Na územie je vydané platné územné rozhodnutie.

Návršie je určené pre výstavbu rekreačných domov, ľavá strana svahu a priestor pri ceste pre štvorpodlažné apartmánové domy s kapacitou 16 apartmánov (32 lôžok). Napravo od vjazdu pri ceste je situovaný hotel (180 lôžok) a ďalej po celej dĺžke cesty polyfunkčné objekty pre služby a vybavenosť (reštaurácia, bowling, vodný svet, obchody, herňa, vyhliadková veža, zázemie pre športové aktivity).

Pozemky majú nádherný výhľad na celé široké okolie od Západných a Vysokých Tatier na východe, na Liptovskú Maru, Nízke Tatry až po Chočské vrchy na západe. Skonsolidované pozemky sú na predaj od 500 do 1400 m2, alebo pre Váš developerský zámer podľa potreby.

Výhodou je bezprostredná blízkosť Liptovskej Mary, MARINY LIPTOV s komplexnou ponukou vodných športov a relaxu na vode (1,3 km) a Bešeňovej (aquapark cca 3 km).

V súčasnosti je vydané stavebné povolenie na siete (vodovod, kanalizácia, elektrina), ktoré sú práve v realizácií. V procese je stavebné konanie na cestu, ktorá je už vyňatá z pôdneho fondu.Orientačný plánik